Skip to main content

 

Organigrama

Artezkaritza

Alex Ortuzar Irazola
Lehendakaria
Kurutziaga Ikastola
Oibar Idigoras Kortabitarte
Lehendakari-ordea
Andramari Ikastola
Miren Dañobeitia Madariaga
Idazkaria
Andramari Ikastola
Itsaso Larrauri Rebollo
Bokala
Erabiltzaile ordezkaria
Ainara Uribarri Bastegieta
Bokala
Kurutziaga Ikastola
Eukene Barrenetxea Larrañaga
Bokala
Erabiltzaile ordezkaria
Elixabete Imaz Gaztelurrutia
Bokala
Erabiltzaile ordezkaria
Orbaiz Aretxabaleta Zugadi
Bokala
Azkue Ikastola
Karmele Pagaldai Igartua
Bokala
Txintxirri Ikastola
Iker Etxaburu Elu
Bokala
Zubi Zahar Ikastola

Zuzendaritza

Iker Gomez de Segura Solis
Zuzendaria
Oihane Ozamiz Uriarte
Batxilergoko koordinatzailea
Ainhoa Aranda Aparicio
Lanbide Heziketako arduradun pedagogikoa
Amagoia Santakoloma Gabantxo
Lanbide Heziketako arduradun pedagogikoa
Maider Herreros Bilbao
Lanbide Heziketako koordinatzailea
Oihana Martinez Salcines
Errotako arduraduna
Arduraduna
Kirolerrotako arduraduna

Giza zientziak mintegiko irakasleak

Xabier Arrate Burguillo
Sara Moreno Fernandez
Ibon Alvarez Mugira
Bakarne Mendiola Inza
Oihane Ozamiz Uriarte
Iratxe Bernedo Izagirre
Ainhoa Muñoz Sarasketa
Imanol Ziluaga Esteban

Hizkuntza mintegiko irakasleak

Ana Vidal Gómez
Ane Arabaolaza Olalde
Goiatz Etxeita Agirre
Aitor Iraolagoitia Zenitagoia
Jon Martin Rafael
Lucia Olalde Ramos

Zientzia mintegiko irakasleak

Egoitz Irure Crespo
Ainhoa Aranda Aparicio
Jon Mikel Dominguez Petralanda
Izaskun Dominguez Obieta
June Mardaras Ibarra
Haritz Aspiazu Otazua

Lanbide Heziketako irakasleak

Maider Herreros Bilbao
Ane Arabaolaza Olalde
Maider Eguren Oleaga
Amagoia Santakoloma Gabantxo
Ane Aldasoro Arias
Iratxe Bernedo Izagirre
Yolanda Atxa Elordui
Nerea Telleria Aramburu
Nadia Perez Hidalgo

Errotako langileak

Zorione Alberdi Arroitajauregi
Maider Dañobeitia Madariaga
Oihana Martinez Salcines
Josune Landajuela Bernaola
Leire Renovales Uribe
June Azkorbebeitia Merino
Miren Alonso Ajuria
Arduraduna
Gimnasioko langilea
Naiara Arenosa Burgoa
Gimnasioko langilea
Ana Madariaga Basterretxea
Aterpetxeko langilea
Asun Totorika Basterretxea
Aterpetxeko langilea

Zerbitzuak

Endika Erdaide Eskibil
Administraria/Idazkaria
Soiartze Gangoiti Alegria
Administrari laguntzailea
Idoia Aginagalde Ibañez
Irakaskuntza ez arautua
Alejandra Johanna Illanes
Garbiketa
Aintzane Aranburu Urizarbarrena
Garbiketa
Ana Madariaga Basterretxea
Garbiketa
Asun Totorika Basterretxea
Garbiketa